Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej czym są cookies tutaj. Jeżeli zgadzasz się na ich używanie kliknij przycisk.

sdasdasdadadas

MISJA BIZNES - WARSZTAT NARZĘDZIOWY

 • Miejscowość: Warszawa
 • Wybrany termin: 01.01.1970
 • Czas trwania: 4 godziny

Inne dostępne terminy:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla Szefów Działów HR, Dyrektorów Sprzedaży, Właścicieli firm, na którym weźmiecie Państwo udział w grze szkoleniowej „MISJA BIZNES”.

Nowo zaprojektowana i przygotowana dla Państwa gra szkoleniowa - Misja Biznes, pozwali Uczestnikom na wcielenie się w rolę menedżerów firmy, którzy odpowiadają za funkcjonowanie kluczowych działów organizacji. Dzięki atrakcyjnej i angażującej formule warsztatu, Uczestnicy będą mieli okazję poznać wyzwania oraz obszary odpowiedzialności poszczególnych departamentów firmy.

Gra szkoleniowa – Misja Biznes wspiera rozwój umiejętności:

 • komunikacji,
 • współpracy,
 • efektywności osobistej,
 • zarządzanie zmianą.

Istotną cechą, tego rozwiązania edukacyjnego, jest poznanie perspektywy pracy innych działów, schematów własnego działania, wyjście ze strefy komfortu oraz spojrzenia z góry na procesy biznesowe we własnej organizacji. 

AGENDA:

9.00 – 11.30 Gra szkoleniowa „MISJA BIZNES” (cz. I)

 • Wprowadzenie i przeprowadzenie gry szkoleniowej „MISJA BIZNES”

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa, networking

11.45 – 12.45 Poszukaj rozwiązań w swojej firmie (cz. II)

 • Omówienie oraz wyciągnięcie wniosków z gry „Misja Biznes”
 • Praca na emocjach - wskazanie zastosowania gry jako narzędzia budującego samoświadomość i zaangażowanie pracownika
 • „Misja Biznes” jako gotowy przepis na podnoszenie umiejętności, takich jak m.in.: komunikacja, zarządzania zmianą, organizacja czasu pracy, motywacja, zarządzanie zespołem

12.45 – 13.00 Zakończenie

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: p.leonowicz@aibgrupa.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Eksperci prowadzący:

 • Paulina Leonowicz

  Paulina Leonowicz

  Certyfikowany Trener Biznesu specjalizujący się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, zaawansowanych technik sprzedaży. Wieloletni praktyk biznesu.  Bardzo dobry słuchacz, w życiu opierający się na komunikacji i relacjach międzyludzkich.

  W pracy na stanowisku trenera i coacha wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem. Pracę trenerską opiera głównie na szkoleniach warsztatowych a także w formie Training On The Job. Wysoka komunikatywność oraz nastawienie na sukces pomaga w pełni i z obustronną satysfakcją realizować stawiane przed nią cele. Posiada doświadczenie
  w prowadzeniu m.in.. szkoleń z zarządzania zespołem, komunikacji, zarządzania zmianą, oraz jakości obsługi Klienta.

   

 • Joanna Stradowska

  Joanna Stradowska

  Ekspert w zakresie coachingu biznesowego, rozwoju kompetencji menedżerskich, zarządzania zespołem poprzez indywidualne podejście i motywację pracownika.  Coach ICF, wieloletni praktyk biznesu.  Propagatorka budowania długotrwałych relacji z klientem i współpracy opartej na najwyższych standardach jakości obsługi.

  Od kilku lat trener i coach. Odpowiedzialna za kierowanie Zespołem Trenerów. Ma na swoim koncie ponad 1000 godzin coachingu, jednocześnie specjalizuje się w prowadzeniu zajęć metodą warsztatową w tematach związanych z rozwojem menedżerskim, zarządzaniem zespołem, prowadzenia rozmów coachingowych. jakością obsługi, technikami sprzedaży. Posiada Akredytację Insights Discovery przygotowującą do wykorzystywania Modelu Insights Discovery. 

System zapisów on-line

CAŁKOWITY KOSZT
SZKOLENIA
0 00/os