Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej czym są cookies tutaj. Jeżeli zgadzasz się na ich używanie kliknij przycisk.

sdasdasdadadas

SPOSOBY WYKORZYSTANIA MODELU INSIGHTS DISCOVERY™ W ROZWIJANIU SIŁ SPRZEDAŻY

 • Miejscowość: Warszawa
 • Wybrany termin: 01.01.1970
 • Czas trwania: 4 godziny

Inne dostępne terminy:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dedykowane szefom działów HR, Dyrektorom Sprzedaży, Właścicielom firm. Czas spędzony z konsultantami AIB Grupa to okazja poznania efektywnych i sprawdzonych metod jakimi możecie Państwo wesprzeć biznes w swoich organizacjach. W niezobowiązującej atmosferze  porozmawiamy o narzędziach i dobrych praktykach zwiększającymi sprzedaż – opartymi na metodologii INSIGHTS DISCOVERY™.

 

 

 

 AGENDA: 

9.00 – 10.45 Wykorzystanie modelu INSIGHTS DISCOVERY™ w rozwijaniu sił sprzedaży (cz. I) 

 •  przyjaźń – ludzie wolą mówić „TAK” osobom, które znają i lubią 
 •  jak szybko zdiagnozować sposób funkcjonowania Klienta, aby zwiększyć sprzedaż 

 

10.45 – 11:10 Przerwa kawowa, networking 

11:10– 12:45 Wykorzystanie modelu INSIGHTS DISCOVERY™ w rozwijaniu sił sprzedaży (cz. II) 

 •  wywieranie wpływu z uwzględnieniem INSIGHTS DISCOVERY™ 
 •  słowa klucze, które przybliżają do zamknięcia sprzedaży 
 •  ćwiczenie „Wyjazd integracyjny” 

 

12.45 – 13.00 Zakończenie 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia proszę kierować na adres: p.leonowicz@aibgrupa.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztat odbędzie się w Warszawie. Dokładną lokalizację otrzymają uczestnicy bezpośrednio po potwierdzeniu uczestnictwa.

Eksperci prowadzący:

 • Paulina Leonowicz

  Paulina Leonowicz

  Certyfikowany Trener Biznesu specjalizujący się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, zaawansowanych technik sprzedaży. Wieloletni praktyk biznesu.  Bardzo dobry słuchacz, w życiu opierający się na komunikacji i relacjach międzyludzkich.

  W pracy na stanowisku trenera i coacha wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem. Pracę trenerską opiera głównie na szkoleniach warsztatowych a także w formie Training On The Job. Wysoka komunikatywność oraz nastawienie na sukces pomaga w pełni i z obustronną satysfakcją realizować stawiane przed nią cele. Posiada doświadczenie
  w prowadzeniu m.in.. szkoleń z zarządzania zespołem, komunikacji, zarządzania zmianą, oraz jakości obsługi Klienta.

   

 • Joanna Stradowska

  Joanna Stradowska

  Ekspert w zakresie coachingu biznesowego, rozwoju kompetencji menedżerskich, zarządzania zespołem poprzez indywidualne podejście i motywację pracownika.  Coach ICF, wieloletni praktyk biznesu.  Propagatorka budowania długotrwałych relacji z klientem i współpracy opartej na najwyższych standardach jakości obsługi.

  Od kilku lat trener i coach. Odpowiedzialna za kierowanie Zespołem Trenerów. Ma na swoim koncie ponad 1000 godzin coachingu, jednocześnie specjalizuje się w prowadzeniu zajęć metodą warsztatową w tematach związanych z rozwojem menedżerskim, zarządzaniem zespołem, prowadzenia rozmów coachingowych. jakością obsługi, technikami sprzedaży. Posiada Akredytację Insights Discovery przygotowującą do wykorzystywania Modelu Insights Discovery. 

Zobacz fragment szkolenia prowadzonego przez naszego trenera

System zapisów on-line

CAŁKOWITY KOSZT
SZKOLENIA
0 00/os